IMPREZY

Przystan Cafe 2013

 Wystąpią uczestnicy Przystaniowych warsztatów teatralnych dla dzieci:

Żaby; Plumka, Kumka, Mama Żaba, Książę Kumak
Jaskółka
Pan Kretowski
Szerszeń
Paź Królowej
Ciotka Myszotka
Ptaki

Serdecznie zapraszamy

 

 

KONCERT

ROBERT KASPRZYCKI

 „Dzień, chwila, moment”


Niedziela  17.03.2013, godz. 16.00
Pałac Schaffgotschów – „Sala Błękitna”
(Politechnika Wrocławska – Ośrodek zamiejscowy w Jeleniej Górze)

Robert Kasprzycki - jeden z najbardziej znanych reprezentantów piosenki autorskiej. Będzie to muzyczna pigułka w poetyckim, folkowym i kabaretowym. Zobaczymy także młodych, ale bardzo utalentowanych artystów tworzących Cieplicką Scenę Młodych.

To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego. W kontakcie z publicznością, artysta najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą. Niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca. Kasprzycki zawsze gra na 100%, prezentując niezwykły melanż muzycznych żartów, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki wiosna 1992 r., zdobywając I nagrodę, oraz stypendium im. Wojtka Bellona, przyznawane tradycyjnie autorowi najlepszych tekstów. Rok później zdobył I nagrodę Olsztyńskich Zamkowych Spotkań „śpiewajmy Poezje”. Współzałożyciel Ni-Kabaretu „Zielone Szkiełko”. Autor niezwykłych piosenek, m.in.  „Niebo do wynajęcia”, „Zapiszę śniegiem w kominie”, „Mam wszystko jestem niczym”, Ja nie śpię, ja śnię” i wielu, wielu innych. Artysta, którego w kręgach piosenki mądrej i nieobojętnej nie trzeba przedstawiać.
 
Bilety w cenie 30 zł do nabycia:
- w siedzibie Przystani Twórczej, ul P. Ściegiennego 5/7, Jelenia Góra – Cieplice,
- Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Jelenia Góra – Centrum ul Bankowa 27
- Punkcie Informacji Turystycznej, Jelenia Góra – Cieplice Pl. Piastowski 36
 
 
 
 
Imprezy i wydarzenia organizowane w  2013 roku w ramach  Cieplickiej Sceny Młodych -Przystań Cafe:
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Galeria
 
 
Galeria >>>
 
 
Galeria >>>
 

„MOJA DRUGA POŁOWA”

Walentynkowa sesja zdjęciowa

14 Luty 2013 r. 

 

Przyjdź do nas a My zrobimy Ci bezpłatnie oryginalne, niepowtarzalne i kreatywne zdjęcie z Twoją drugą połową: z ukochaną osobą bądź typowym lub nietypowym przyjacielem.

FOTO akcja w godzinach 14:00 – 18:00


 

Szczegóły:

Organizatorem Akcji Fotograficznej pt. „Moja Druga Połowa” Walentynkowa Sesja Zdjęciowa, jest Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury z siedzibą przy ul. Ściegiennego 5/7, 58-560 Jelenia Góra.

Akcja Fotograficzna odbędzie się dnia 14 lutego w godzinach od 14:00 do 18:00. Udział w niej może wziąć każdy, kto tego dnia zgłosi się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w wyżej wymienionych godzinach. Zdjęcia będą wykonywane bezpłatnie a uczestnik Akcji będzie mógł otrzymać swoje fotografie drogą elektroniczną bądź na przyniesionym przez siebie nośniku pamięci.


Warunkiem udziału w Akcji Fotograficznej jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku/ fotografii przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w celach promocyjnych. Uczestnik w celu zrobienia sobie zdjęcia, powinien zabrać ze sobą swoją „Drugą Połowę” (tj. ukochaną osobę, książkę, gitarę, narty, psa, kota itd.)

Po zakończonej Akcji Fotograficznej, zostanie zorganizowana wystawa zdjęć. Termin wystawy podany zostanie na stronie organizatora www.przystantworcza.pl


Serdecznie zapraszamy!   

 Załączniki:

1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - pobierz