IMPREZY

KONCERT

ROBERT KASPRZYCKI

 „Dzień, chwila, moment”


Niedziela  17.03.2013, godz. 16.00
Pałac Schaffgotschów – „Sala Błękitna”
(Politechnika Wrocławska – Ośrodek zamiejscowy w Jeleniej Górze)

Robert Kasprzycki - jeden z najbardziej znanych reprezentantów piosenki autorskiej. Będzie to muzyczna pigułka w poetyckim, folkowym i kabaretowym. Zobaczymy także młodych, ale bardzo utalentowanych artystów tworzących Cieplicką Scenę Młodych.

To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego. W kontakcie z publicznością, artysta najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą. Niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca. Kasprzycki zawsze gra na 100%, prezentując niezwykły melanż muzycznych żartów, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki wiosna 1992 r., zdobywając I nagrodę, oraz stypendium im. Wojtka Bellona, przyznawane tradycyjnie autorowi najlepszych tekstów. Rok później zdobył I nagrodę Olsztyńskich Zamkowych Spotkań „śpiewajmy Poezje”. Współzałożyciel Ni-Kabaretu „Zielone Szkiełko”. Autor niezwykłych piosenek, m.in.  „Niebo do wynajęcia”, „Zapiszę śniegiem w kominie”, „Mam wszystko jestem niczym”, Ja nie śpię, ja śnię” i wielu, wielu innych. Artysta, którego w kręgach piosenki mądrej i nieobojętnej nie trzeba przedstawiać.
 
Bilety w cenie 30 zł do nabycia:
- w siedzibie Przystani Twórczej, ul P. Ściegiennego 5/7, Jelenia Góra – Cieplice,
- Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej, Jelenia Góra – Centrum ul Bankowa 27
- Punkcie Informacji Turystycznej, Jelenia Góra – Cieplice Pl. Piastowski 36