IMPREZY

 

 

 

Plan na czerwiec 2019:

- 15.06.2019 r. o godz. 15.00 – Koncert młodych z projektu 30. Ro(c)k bez kurtyny w Zdrojowym Teatrze Animacji. Wstęp wolny.

Zapraszamy na koncert młodych wokalistów, którzy na scenie zaprezentują swój talent w utworach z lat 80 i 90. 

Koncert realizowany jest w ramach Projektu 30 ro(c)k bez kurtyny/ 30 ro(c)ků bez opony, numer rejestracyjny projektu: CZ.11.2.45/0.0/16_012/0001180 o współfinansowaniu mikroprojektu ze środków budżetu państwa w ramach Programu Interreg V – A Republika Czeska – Polska 2014 – 2020 Fundusz Mikroprojektów Nisa - Nysa realizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej i Kultury Jablonec oraz Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze.

Projekt realizowany jest z okazji 30. Rocznicy upadku komunizmu, którą obchodzić będzie zarówno Polska, jak i Czechy w 2019 roku. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego za pośrednictwem Euroregionu Nysa oraz dofinansowany przez Miasto Jelenia Góra.

 

- 15.06.2019 r.  o godz. 18.00 - Koncert Grażyny Łobaszewskiej & AJAGORE w Zdrojowym Teatrze Animacji. Bilet kosztuje 45 zł (do nabycia w Przystani Twórczej lub w Zdrojowym Teatrze Animacji).

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat. Krytycy bez wahania porównują wokalistkę z Arethą Franklin czy Billie Holiday. W repertuarze ponadczasowe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” , „Za szybą”. Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”, „Przepływamy”, „Dziwny jest (w repertuarze Czesława Niemena) oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”. Grażynie na scenie towarzyszyć będzie supergrupa AJAGORE: Grażyna Łobaszewska – śpiew, Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitara, Michał Szczeblewski – perkusja.