IMPREZY

Koncert Grażyny Łobaszewskiej &Ajagore – GreatestHits

Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze zaprasza na koncert Grażyny Łobaszewskiej &Ajagore – GreatestHits, który odbędzie się 15 czerwca 2019 r. w Zdrojowym Teatrze Animacji. Bilet kosztuje 45 zł (sprzedaż od 15 maja 2019r. w Zdrojowym Teatrze Animacji oraz w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze).

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat. Krytycy bez wahania porównują wokalistkę z Arethą Franklin czy Billie Holiday.

W repertuarze ponadczasowe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” , „Za szybą”. Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”,„Przepływamy”, „Dziwny jest (w repertuarze Czesława Niemena) oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”. Grażynie Łobaszewskiej na scenie towarzyszyć będzie supergrupa AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitara, Michał Szczeblewski – perkusja.