Serdecznie zapraszamy na

Bajkowe Soboty w Parku Norweskim 2015

czyli animacje i zabawy dla rodzin z dziećmi.

od godziny 14.00 do 17.00

Dnia 25 lipca na uczestników czekać będzie Klaun Rufi Rafi wraz z grupą animatorów. Dzieci wraz z rodzicami wezmą udział w Teatrze Jednego Klauna - spektaklu interaktywnym cechującym się dużą dozą improwizacji i działań z publicznością.  W spektaklu i animacjach wykorzystywane będą różnorodne techniki, między innymi: klaunowe gagi, dowcipy sytuacyjne, żonglerka, jazda na monocyklu, skręcanie balonów, elementy pantomimy, bańki mydlane rozmaitej wielkości.
Po spektaklu Rufi Rafi poprowadzi animacje, zabawy z chustą oraz skręcanie balonowych figurek.      

Dnia 1 sierpnia profesjonalni animatorzy z firmy W&D przygotują dla uczestników Wakacyjne szaleństwa z niezdarnym Gapciem.
W programie przewidziano popisowe show z Gapciem w roli głównej, cyrkowe sztuczki: m.in. żonglerka, kręcenie talerzami na patyku czy zabawne popisy akrobacyjne z udziałem dzieci, zabawy integracyjne, bańkowa dyskoteka, szereg gier i zabaw dostosowanych do wieku i predyspozycji uczestników, mini disco oraz balonowe warsztaty.

Dnia 8 sierpnia profesjonalni animatorzy z firmy W&D zaplanowali przeprowadzenie animacji pt. "Z wizytą na ulicy Sezamkowej" podczas których dzieci odwiedzi Ciasteczkowy potwór.
W programie m.in. taniec w rytm "smacznej" piosenki pt. "Czekolada", mini disco z Ciasteczkowym Potworem, zabawa w znikające domki z ulicy Sezamkowej, figlarz Elmo z liną (taniec pod liną, przeciąganie) itp.

W kolejną sobotę tj. 15 sierpnia animacje poprowadzi ponownie Klaun Rufi Rafi wraz z animatorami.                                                                   

22 sierpnia czekać będzie na dzieci Pożegnanie lata z Minionkami. Animacje przygotuje Pani Katarzyna Wyspiańska wraz z grupą profesjonalnych animatorów. W programie m.in. gry i zabawy o charakterze sportowo - rekreacyjnym, skręcanie balonów, kolorowe tatuaże dla dzieci, malowanie buziek, garderoba teatralna, konkursy z waflami itp.

Udział we wszystkich imprezach jest bezpłatny.