Kolejność prób do

I Cieplickiego Kutra Artystycznego „Bądź na fali”

w dniu 14 maja 2011 r.

  

PILNE!!!


Wszystkich występujących w sobotnich przesłuchaniach w ramach I CIEPLICKICIEGO KUTRA ARTYSTYCZNEGO „BĄDŹ NA FALI”

zobowiązujemy do dostarczenia do dn. 13.05.2011 r. (piątek) do godz. 16.00 płyt CD z podkładami w celu usprawnienia działań technicznych

podczas trwania festiwalu.

 

 

10.00 – 10.40 (SALA BŁĘKITNA)

SOLIŚCI – kategoria wiekowa 17-26 lat


1. Konopska Karolina

2. Krzak Kamila

3. Malczewska Dorota

4. Ozimek Dariusz

5. Pisarska Kalina

6. Płonczkier Małgorzata


10.40-11.20 (SALA BŁĘKITNA)

SOLIŚCI– kategoria wiekowa 13-16 lat


1. Badran Dorota

2. Bocian Paulina

3. Chiliński Szymon

4. Gordziejewskie Monika i Milena

5. Kaczorowska Paulina

6. Lis Natalia

7. Parzymies Małgorzata

 

11.30-11.50 (HOL przed salą)

 

INNE


Skywalkers


11.30-11.50 (SALA BŁĘKITNA)

MAŁA FORMA TEATRALNA - kat. wiekowa 17-26 lat:


1. Boznański Konrad

2. Kołodziejska Weronika

3. Kwiliński Łukasz

4. Nowak Urszula


11.50-12.20 (HOL przed salą)

TANIEC

kat. wiekowa 13-16 lat:


1. Kruszewska Kinga i Tonkowicz Katarzyna (duet)

2. Zając Paulina


kat. wiekowa 17-26 lat:


1. Michalik Agata

2. Wiśniewska Rozalia

 

12.20-13.30 (SALA BŁĘKITNA)

ZESPOŁY

1. Niebieszczańska Eliza (kat. wiekowa 17-26 lat)

1. Stearise (kat. wiekowa 17-26 lat)

2. RE-GYPZ (kat. wiekowa 17-26 lat)

3. The Black West (kat. wiekowa 13-16 lat)


13.30-14.30 (SALA BŁĘKITNA)

próba Sambor Dudziński


14.30 – 15.00

przerwa techniczna


15.00-18.30

przesłuchania właściwe


18.30-19.00

obrady jury

(gościnny występ: Kasi Skóry oraz Sebastiana Rutkowskiego)


ok. 19.00 – 20.00

ogłoszenie wyników a następnie koncert Sambora Dudzińskiego



Kolejność występów konkursowych

I Cieplicki Kuter Artystyczny „Bądź na fali”

w dniu 14 maja 2011 r.


godzina: 15.00-18.30

1.  The Black West Zespoły

2.  Skywalkers INNE

3.  RE-GYPZ Zespoły

4.  Michalik Agata TANIEC

5. Stearise Zespoły

6.  Wiśniewska Rozalia  TANIEC

7. Niebieszczańska Eliza z zespołem

8.  Kruszewska Kinga i Tonkowicz Katarzyna  (duet) TANIEC

9.  Zając Paulina TANIEC

10.  Pisarska Kalina  SOLIŚCI

11.  Boznański Konrad  INTERPRETACJA

12.  Jakub Walicki GRA NA INSTRUMECIE

13.  Kwiliński Łukasz  INTERPRETACJA

14.  Kołodziejska Weronika  INTERPRETACJA

15.  Nowak Urszula  INTERPRETACJA

16.  Badran Dorota SOLIŚCI

17.  Bocian Paulina SOLIŚCI

18.  Chiliński Szymon SOLIŚCI

19.  Parzymies Małgorzata  SOLIŚCI

20.  Gordziejewskie Monika i Milena  SOLIŚCI

21.  Kaczorowska Paulina  SOLIŚCI

22.  Lis Natalia SOLIŚCI

23.  Ozimek Dariusz SOLIŚCI

24.  Malczewska Dorota  SOLIŚCI

25.  Konopska Karolina  SOLIŚCI

26.  Krzak Kamila SOLIŚCI

27.  Płonczkier Małgorzata  SOLIŚCI

 

28. Sebastian Rutkowski (poza konkursem – występ przed Samborem Dudzińskim)