IMPREZY

NEWSLETTER

 

 
Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz  budżetu Miasta Jelenia Góra

WIRTUALNA KRONIKA PROJEKTU

 


Tym razem nasz sprzęt towarzyszył nam podczas koncertu laureatów I Cieplickiego Kutra Artystycznego „Bądź na fali” w dn. 16.11.2012r. w hotelu „Pod Różami” w ramach Przystań Cafe i Cieplickiej Sceny Młodych.

Jelenia Góra, dn. 16.11.2012 r.


W dniu dzisiejszym wykorzystaliśmy nowy sprzęt  podczas koncertu w ramach Cieplickiej Sceny Młodych w Domu Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień”.

Jelenia Góra, dn.12.10.2012 r.

W dniu dzisiejszym podczas organizowanych przez Przystań Twórczą warsztatów tańca klasycznego mieliśmy szansę wypróbować zakupiony sprzęt! Jakość dźwięku oraz możliwości jakie daje są niesamowite!

Jelenia Góra, dn.11.10.2012 r.


Od przełomu września i października 2012  na nowym sprzęcie pracują uczestnicy warsztatów wokalno-muzycznych "Przystaniowa Piosenkownia". Nowy sprzęt umożliwił poszerzenie zajęć o nagłośnienie akompaniamentu żywych instrumentów.

Jelenia Góra, dn. 09.10.2012 r.


Z wielką radością informujemy, iż sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach realizacji projektu pn.: "I wszystko gra - zakup sprzętu nagłośnieniowego do nowej siedziby " jest już w siedzibie Przystani Twórczej!!

Dzięki realizacji projektu nasza jednostka stała się bogatsza o nowoczesną konsolę cyfrową firmy Yamaha, nowoczesny system nagłośnieniowy, mikrofony, statywy, kable itd. Od dnia dzisiejszego eventy oraz zajęcia warsztatowe będą prowadzone na jeszcze wyższym poziomie!!

Jelenia Góra, dn. 18.09.2012 r.


Już wiemy kto dostarczy Nam sprzęt!! W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Aplauz sp. z o.o. z Łomianek. W dniu 4 września 2012 r. została podpisana umowa pomiędzy Przystanią Twórczą ,a ww. Wykonawcą.

 Jelenia Góra, dn. 05.09.2012 r.


Od dnia dzisiejszego na stronie Przystani Twórczej oraz w jej siedzibie dostępna jest Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia. Termin nadsyłania ofert mija w dniu 28 sierpnia 2012 r. o godzinie 10:00.

Tutaj znajdziesz dokumenty dotyczące przetargu >>>

Jelenia Góra, dn. 16.08.2012 r.


W dniu dzisiejszym Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury podpisało z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego umowę na wykonanie zadania pn. "I wszystko gra - zakup sprzętu nagłośnieniowego do nowej siedziby".

 

Jelenia Góra, dn. 16.04.2012 r.


Miło jest nam poinformować, iż Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury otrzymało dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Rozwoju infrastruktury kultury, priorytet: Infrastruktura domów kultury na realizację projektu pn. "I wszystko gra - zakup sprzętu nagłośnieniowego do nowej siedziby.

Głównym celem projektu jest zakup profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, który będzie wykorzystywany m. in. w nowej siedzibie placówki. Zakupiony sprzęt nagłośniający umożliwi pełniejszą realizację działalności statutowej placówki, pomoże w poszerzeniu oferty edukacyjnej i kulturowej. Dzięki zakupionym urządzeniom zostaną zorganizowane wysokiej jakości zajęcia muzyczne (wokalne, instrumentalne) zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

 Jelenia Góra, dn. 10.04.2012 r.