IMPREZY

NEWSLETTER

 

 

 

NOWOŚĆ! Zapraszamy serdecznie na „Śpiewy w Kręgu”, które wraz z Klubem Seniora „Młodzi Duchem” prowadzi wspaniała jeleniogórska artystka Agata Szmigrodzka.

Jeśli lubisz śpiewać w przyjacielskim gronie lub słuchać piosenek wykonywanych przez energiczną grupę to impreza właśnie dla Ciebie. Wstęp jest wolny.

Spotkania, które zaproponowali Klubowicze odbywają się co tydzień w czwartki od godz. 10.30 do 12.00 w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze.

Repertuar ustalają uczestnicy spotkań m.in. stare polskie hity i piosenki biesiadne.

Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść :)

 

 

W kwietniu 2018r. odbyły się spotkania:

 

- 19.04.2018 r. – 3 spotkanie „Śpiewy w Kręgu”

Grupa „Śpiewów w Kręgu” poszerzyła się o kolejnych uczestników, którzy podczas ostatniego spotkania ćwiczyli wokal do wybranych przez siebie piosenek tj. „Ta nasza młodość” Piwnicy pod Baranami, „Gdzie ta keja” Jerzego Porębskiego, „Wakacje z blondynką” Jonasza Kofty, „Hej sokoły” Tomasza Padury, „Bardzo smutna piosenka retro” Pod Budą, „Czerwony pas” Józefa Korzeniowskiego oraz „Góralko Halko”. Nasi śpiewacy ćwiczyli dykcję oraz oswajali się z mikrofonem.

Zapraszamy na kolejne „Śpiewy w Kręgu”, które odbywają się co czwartek o godz. 10.30 do 12.00 w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp jest wolny.


- 12.04.2018r. – 2 spotkanie „Śpiewy w Kręgu”

Energiczne „Śpiewy w Kręgu” przyciągnęły kolejnych uczestników, którzy podczas dzisiejszego spotkania ćwiczyli wokal do oryginalnej piosenki „Góralko Halko” oraz znane polskie piosenki z ubiegłego spotkania. Nasi śpiewacy ćwiczyli dykcję oraz oswajali się z mikrofonem.

Zapraszamy na kolejne „Śpiewy w Kręgu”, które odbywają się co czwartek o godz. 10.30 do 12.00 w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp jest wolny.


- 05.04.2018r. – 1 spotkanie „Śpiewy w Kręgu”

Nowy cykl spotkań „Śpiewy w Kręgu” został zainicjowany przez członków Klubu Seniora „Młodzi Duchem” oraz tancerzy „Mołdawskich tańców energii kwiatowych”.

Spotkania prowadzi instruktorka tańca, artystka plastyczka i pisarka Agata Szmigrodzka, która podczas „Tańców w Kręgu” zaprzyjaźniła się z seniorami i zaproponowała wspólne śpiewy.

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy ćwiczyli takie piosenki, jak: „Ta nasza młodość” Piwnicy pod Baranami, „Gdzie ta keja” Jerzego Porębskiego, „Wakacje z blondynką” Jonasza Kofty, „Hej sokoły” Tomasza Padury, „Bardzo smutna piosenka retro” Pod Budą oraz „Czerwony pas” Józefa Korzeniowskiego. Nie zabrakło ćwiczeń przepony oraz technik na rozśpiewanie.

Na kolejne spotkanie zapraszamy już za tydzień (12.04.2018r. - czwartek) o godz. 10.30. Spotkanie potrwa do godz. 12.00. Nie trzeba się zapisywać - wystarczy przyjść. Wstęp wolny