Już po raz drugi z okazji – Walentynek – a właściwie „na pohybel” Walentynkom… zagościła u nas Walentynkowa Sesja Zdjęciowa.
A było to tak:
Wszystko zaczęło się kiedy naukowcy donieśli, że tylko połowa ludzkości hucznie (lub całkiem po cichu) świętuje i cieszy się z Walentynek. Druga połowa natomiast cierpi srodze…  i robi wszystko, żeby jakimś cudem ten dzień przetrwać… przeczekać. 
Wobec takiego stanu rzeczy nie mogliśmy pozostać obojętni. Zdecydowaliśmy, że tym pierwszym nie będziemy przeszkadzać. Co więcej, postaramy się ocalić od zapomnienia ten wyjątkowy dla nich dzień.
Tych drugich natomiast będziemy wspierać w tak trudnym dla nich dniu, bo przecież MIŁOŚĆ niejedno ma imię. Zapytajcie gitarzystów, czy ich gitary nie są najważniejsze na świecie. Zapytajcie fotografików ile szczęścia daje im świetnie zrobione zdjęcie. Czy pozytywna muzyka poprawia humor na cały dzień? Czy najlepszy przyjaciel jest lekiem na wiosennego „doła”. Czy młodszy brat potrafi rozśmieszyć do łez?
A dobre zmęczenie po treningu? Pozytywna energia po koncercie? A ulubiony, przekochany zwierzak?
To wszystko i jeszcze więcej może zatrzymać magia obiektywu. „Stop klatka” ;) która pozostaje na lata, którą wieszamy nad łóżkiem i do której możemy się uśmiechać :-)
Tak było i tym razem.
Dziękujemy wszystkim zakochanym, którzy tego dnia dali się sfotografować ze swoją „drugą połową”.
I Dziękujemy wszystkim niezakochanym, którzy pozwolili naszej Patrycji uchwycić „swoje pasje” i to, co w ich życiu ważne, ważniejsze… i najważniejsze. Było nam niezwykle miło i już nie możemy się doczekać Waszych odwiedzin w przyszłym roku.

Bo Walentynkowa Sesja zdjęciowa – będzie na Was czekała zawsze 14 lutego w naszej siedzibie