Przyjdź do nas a My zrobimy Ci bezpłatnie oryginalne, niepowtarzalne i kreatywne zdjęcie z Twoją drugą połową:

z ukochaną osobą bądź typowym lub nietypowym przyjacielem.

FOTO akcja w godzinach 12:00 – 16:00


 

Szczegóły:

Organizatorem Akcji Fotograficznej pt. „Moja Druga Połowa” Walentynkowa Sesja Zdjęciowa, jest Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury z siedzibą przy ul. Cieplicka 74, 58-560 Jelenia Góra.

Akcja Fotograficzna odbędzie się dnia 14 lutego 2014 r. w godzinach od 12:00 do 16:00. Udział w niej może wziąć każdy, kto tego dnia zgłosi się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w wyżej wymienionych godzinach. Zdjęcia będą wykonywane bezpłatnie a uczestnik Akcji będzie mógł otrzymać swoje fotografie drogą elektroniczną bądź na przyniesionym przez siebie nośniku pamięci.


Warunkiem udziału w Akcji Fotograficznej jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku/ fotografii przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w celach promocyjnych. Uczestnik w celu zrobienia sobie zdjęcia, powinien zabrać ze sobą swoją „Drugą Połowę” (tj. ukochaną osobę, książkę, gitarę, narty, psa, kota itd.)

Po zakończonej Akcji Fotograficznej, zostanie zorganizowana wystawa zdjęć. Termin wystawy podany zostanie na stronie organizatora www.przystantworcza.pl


Serdecznie zapraszamy!   

 Załączniki:

1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - pobierz