IMPREZY

NEWSLETTER

Przystań Café zaprasza!

na

wystawę rysunku Patryka Kuterbacha oraz recital młodej, niezwykle zdolnej wokalistki Basi Beuth.

Piątek, 24 września, godz. 19.00


Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury
Ul. Ściegiennego 5/7
58-560 Jelenia Góra
(75) 712 28 92
www.cieplice.org

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc- wstęp tylko za okazaniem wejściówek, które są do nabycia do 21 września, w cenie 5 zł, w Przystani Twórczej- Cieplickim Centrum Kultury, ul. Ściegiennego 5/7.Patryk Kuterbach urodził się w 1987 roku w Karlsruhe w Niemczech, gdzie mieszka, jednak, jak sam twierdzi, Jelenia Góra jest jego drugim domem. Jest absolwentem gimnazjum przy Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Cieplicach, gdzie szlifował swój warsztat pod okiem Macieja Lerchera. Był także studentem Staatliche Akademie der Bildenden Künste w Karlsruhe. Po raz pierwszy swoje prace zaprezentował w 2003 roku w cieplickiej Gencjanie.
Wystawa czynna do 22 października.


Basia Beuth
osoba młoda, ale niezwykle utalentowana tak pisze o sobie:
Poszukuję treści i znaczeń, chwili zawahania, wdychania wrażeń, wydychania emocji, dyskusji z samą sobą - "PIOSENKI z TEKSTEM"... czyli wszystkiego tego, gdzie muzyka jest głównie środkiem wyrazu.


Basia Beuth pochodzi z Opola, tam występuje razem ze swoim zespołem Lokalne Ocieplenie. Do tej pory była już laureatką Bieszczadzkich Aniołów, zdobyła Grand Prix Yapa 2009, a w listopadzie 2008 wygrała z zespołem ex equo I miejsce na Wrocławskim Przeglądzie Kultury Studenckiej. Jest to wokalistka, autorka, kompozytorka w jednym… o niesamowitej charyzmie scenicznej. Ciepłym, niskim głosem potrafi wiarygodnie wyśpiewać to co leży jej na sercu. To zapewne jej niesamowity głos powoduje, że podbija serca kolejnych słuchaczy.