IMPREZY

NEWSLETTER

Rodziny się bawią! 

Mile widziany strój sportowy!!!!

Wstęp wolny!

Na Rodzinnym, festynie „Bezpiecznie żyjemy zdrowie szanujemy” organizowanym na terenie Szkoły Podstawowej Nr 6 na pewno nikt nie będzie się nudził!
Od samego rana na scenie nie zabraknie pokazów tanecznych naszych uczniów, będą piosenki a także pokaz karate, capoiery.
Przez cały czas trwania festynu będzie można bezpłatnie przejechać się kucem, poćwiczyć strzelanie z łuku.
W południe  zaplanowany jest mecz piłkarzy MKS Karkonosze z uczniami naszej szkoły. Kiedy emocje sięgną zenitu z pomocą przyjdzie punkt pomiaru ciśnienia i ratownicy z Divemedu. Oni też zapoznają nas z zasadami pierwszej pomocy.
Dla zapracowanych rodziców będą czekać fizjoterapeuci i dietetycy. Wspaniale mamy upieką ciasta, a na głodnych tatusiów będzie czekać prawdziwa grochówka i pyszna kiełbasa z grilla.


A kiedy będziemy chcieli spalić kalorie to pospieszy nam z pomocą Marcin z Lady fitness center.
Niezapomniane chwile szykują się dla tych, którzy już od dawna chcieli zagrać mecz ze swoimi dziećmi. Mecz piłki nożnej i piłki siatkowej na pewno przyniesie wiele wrażeń.
W miasteczku drogowym będzie można sprawdzić swoją wiedze na temat przepisów drogowych. Będzie można obejrzeć wóz strażacki, samochód GOPR-u, specjalistyczny samochód PWiK WODNIK oraz karetkę.


Warsztaty plastyczne, konkursy plastyczne, malowanie buziek, rysowanie kredą po asfalcie, zabawy z chustą klanzy to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na  dzieci i młodzież.
Chętni mogą zagrać w tenisa stołowego lub zmierzyć się z torem przeszkód.  Przewidziano konkurs „Czysta woda zdrowia doda” z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
Na festynie będzie można, kupując cegiełkę, otrzymać ciekawe nagrody (dzięki  sponsorom i szczodrym Rodzicom).

Serdecznie zapraszamy!