IMPREZY

NEWSLETTER

Piątek 28.06.2013 r.

Drogi Pamiętniku ;)

Spotkanie organizacyjne mamy już za sobą. W piątek 28.06. o godz. 15.00 – zaczęły się pierwsze tortury J i tak nas już będą gnębić, dręczyć i wiedzą szpikować aż do niedzieli 07.07. Dodatkowo od poniedziałku 01.07. – pomieszają nam języki i będziemy jak w wieży Babel. Ale damy radę. Nie takie rzeczy się przecież psuło J

A tak poważnie:

Wokalistów czeka wizyta w studio nagrań – więc warsztaty zaczęły się tak naprawdę od spotkania z instruktorem, który pomoże przebrnąć przez ten temat. Świętą cierpliwość Pana Pawła „Od studia” znają wszyscy. Teraz czas abyśmy i my przekonali się, jak długo wytrzyma naszą fantazję i możliwości.

 

A potem to już integracja… i jeszcze integracja, no i oczywiście… integracja. Trzy godziny walki z ogromną matą animacyjną, przestrzenią i resztą świata. Tak w ogóle, jest nas 18 +, mamy do zrobienia kilka wspólnych projektów, w języku polskim i czeskim, a nie wszyscy się znamy. Przeważnie występujemy solo, rzadko tworzymy coś dwu, trzy osobowego… Bez warsztatów integracyjnych ciężko byłoby się nam otworzyć, czuć swobodnie i  stworzyć coś fajnego w większej grupie. Na szczęście dalsza INTEGRACJA – jeszcze przed nami. A więc pozdrawiamy naszych MISTRZÓW od INTEGRY – P. Marcina i P. Rafała!

 

I zabieramy się za przygotowania do jutrzejszego pokazu. Zaczynamy rano w Szkole Muzycznej – a potem od 13.00 urzędujemy w gościnnym Hotelu Caspar. Będzie super. Przybywajcie na nasz pierwszy pokaz na godz. 16.00!

 

Organizator: Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury
Partner: Občanské sdružení „Světlo Slunečnice“
Współpraca: Szkoła tańca ILMA