IMPREZY

NEWSLETTER

 
Sobota 29.06.2013 r.

Drogi Pamiętniku ;)

Zaczęła się ciężka praca na warsztatach w salach Szkoły Muzycznej. Od 12 zajęcia poprowadził P. Jacek - rozśpiewując warsztatowiczów oraz ucząc ich kilku nowych technik rozgrzewek przed występami.

Atmosfera w oczekiwaniu na pierwszy występ w Hotelu Caspar rozluźniła się na tyle, iż kilku niepokornych artystów, dało wspólnie próbkę swoich umiejętności instrumentalnych i wokalnych, jeszcze przed koncertem, na deptaku Pl. Piastowskiego, ku uciesze wielu przypadkowych kuracjuszy.

Próby przed występami w nowym miejscu przebiegały szybko i sprawnie, a technicy pomagali nam rozładować stres i prygotować się do występu. Wszystko pod okiem instruktora od śpiewu - Pana Jacka.

Koncert planowo rozpoczął się o 16.00, od występu Tomka Tafa, a zaraz po nim wystąpiła Eliza Niebieszczańska, później to już poleciało, i kolejno zaśpiewali: Martyna Gasiulewicz, Konrad Boznański wspierany na gitarze przez Mateusza Nawrockiego, Ania Góralik, Paulina Bocian, Małgorzata Parzymies, Oliwia Gasiulewicz, Paulina Morek, Natalia Lis, Natalia Rozum, Kasia Skóra, Monika Burdelak, Emilia Woch, Inside, Malwina Jańta i wtedy miała zaśpiewać Sylwia Martyniak, ale utknęła w toalecie i zastąpiła ją Malwina Jańta, a Sylwia gdy się odnalazła dała swój popis na koniec.

Wszyscy pomimo stresu i tremy wypadli rewelacyjnie i w znakomitych nastrojach rozeszli się do domów około godziny 18.00.

  

Organizator: Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury
Partner: Občanské sdružení „Světlo Slunečnice“
Współpraca: Szkoła tańca ILMA