IMPREZY

NEWSLETTER

 


 

Transgraniczna Kuźnia Talentów

Polsko Czeskie Warsztaty Artystyczne


To cykl intensywnych warsztatów i  pokazów, z najzdolniejszymi młodymi wokalistami/aktorami i tancerzami z Jeleniej Góry i okolic oraz czeskiego miasta Partnerskiego – Turnova – w roli głównej.
 
Organizatorzy wydarzenia to: Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Světlo Slunečnice o.s. (Światło Słonecznika) i Szkoła Tańca ILMA z Turnova.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.
Dofinansowany jest także z Budżetu Miasta Jelenie Góra

  

Śpiewasz? Tańczysz? Lewitujesz?

Na scenie bardzo dobrze się czujesz?

Wykorzystaj szansę i weź udział w eliminacjach do niepowtarzalnych i jedynych (BEZPŁATNYCH!!) w swoim rodzaju warsztatach odbywających się w okolicy! Warsztaty są skierowane do śpiewających i tańczących młodych artystów.

Eliminację odbędą się 20 czerwca 2013 r. o godzinie 16:00 w siedzibie Przystani Twórczej - Cieplickiego Centrum Kultury - ul. Piotra Ściegiennego 5/7, 58-560 Jelenia Góra.
Aby wziąć w nich udział należy wypełnić kartę zgłoszeniową, opcjonalnie zgoda rodziców - osoby niepełnoletnie (Oświadczenie rodziców) oraz zapoznać się z regulaminem warsztatów.

Załączniki:
1. Regulamin
2. Karta Uczestnictwa
3. Oświadczenie rodziców

Ilość Miejsc bardzo ograniczona! Laureaci Kutra 2013 mają pierwszeństwo - i preferencyjne warunki - miejsce zapewnili sobie poprzez uczestnictwo w tegorocznym Festiwalu Młodych Talentów.