29. lipca 2013
Drogi Pamiętniczku!
W poniedziałek był ogromny upał. Przeogromny! Ale nie poddaliśmy się. Kilka godzin spędziliśmy w siedzibie Przystani Twórczej a potem poszliśmy do parku. Bawiliśmy się na placu zabaw, ale to nie było takie łatwe. Słońce nie pozwalało nam na zabawy. Ale heca!
Pograliśmy w zbijaka, badmintona, huśtaliśmy się i rozmawialiśmy. W tym tygodniu nauczymy się czegoś o rycerzach i księżniczkach. Już nie możemy się doczekać przedstawienia, które przygotowujemy dla rodziców. Ciekawi jesteśmy jak nam to wszystko wyjdzie w piątek.
Mówimy Ci, Pamiętniczku, te warsztaty w Przystani to naprawdę fajna zabawa. Nawet to, czego się tu uczymy nie jest nudne. 

 

30.lipca 2013
Drogi Pamiętniczku!
Wtorkowe zajęcia były super! Spędziliśmy je na ścianie wspinaczkowej, która znajduje się niedaleko Jeleniej Góry. Na miejsce dojechaliśmy autobusem miejskim. Oczywiście wcześniej przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa na drodze.
Wspinaczka okazała się naprawdę fajnym sportem. Jeśli poćwiczymy, będziemy mogli wspinać się w górach. To ci dopiero!
Na początku niektórzy z nas trochę się bali. To dość duża wysokość a do tego niewielu z nas wspinało się wcześniej. Ale potem się rozkręciliśmy, robiliśmy sobie zawody i biliśmy rekordy.
Po wspinaczce bardzo zgłodnieliśmy. Poszliśmy więc na obiad a potem wróciliśmy do siedziby Przystani, by jeszcze chwilę, przed przyjściem rodziców, pograć w gry i porysować.