IMPREZY

Pracownicy

Dyrektor
Ewelina Marciniak
emarciniak@przystantworcza.pl


Główny Księgowy
Marlena Szkudlarek
mtulacz-kaluzna@przystantworcza.pl

 

Główny Księgowy
Kinga Bilewicz
kbilewicz@przystantworcza.pl

 

Specjalista ds. administracyjnych, planowania i kadr
Beata Rajnisz
brajnisz@przystantworcza.pl

 

Kierownik ds. organizacji imprez i warsztatów
Edyta Szymańska
eszymanska@przystantworcza.pl

 

Specjalista ds. organizacji imprez i warsztatów/animator kultury
Agata Galas - Dudek
agalas@przystantworcza.pl

 

Specjalista ds. administracyjnych i programowych
Anna Gajdamowicz
agajdamowicz@przystantworcza.pl

 

Specjalista ds. administracyjnych i programowych
Marta Melnyk
mmelnyk@przystantworcza.pl

 

Instruktorzy

Przystaniowe Inspiracje - Warsztaty Plastyczne dla dzieci
Katarzyna Klafta

 

Język angielski dla dzieci
Sara Gołda
Marcin Kaźmieruk
Kiernicka Dominika

 

Język niemiecki dla dzieci
Sara Gołda

 

Warsztaty taneczne dla dzieci i dorosłych
Szybiak Karolina
Szmigrodzka Agata (Mołdawskie Tańce Energii Kwiatowych)

 

Warsztaty rytmiczno - ruchowe 4-6lat
Paliwoda Kamila (Instruktor ze szkoły tańca Beaty i Tomasza Tabor)

 

Warsztaty LEGO, Warsztaty Logiczno-matematyczne
Troć Grzegorz

 

Warsztaty Capoeira
Paweł Kardis 

 

Przystaniowa Piosenkownia
Ewelina Marciniak