Tańce w Kręgu 50+

Wtorki godz. 10.00 - 11.15

Wtorki godz. 11.30 - 12.45

 

Koszt: Opłata za warsztaty - Tańce w Kręgu wynosi 79,00 zł za miesiąc (cykl startuje 6 września 2023 r. i zaplanowany jest do końca maja 2024 r.)

Warsztaty Tańców w Kręgu dla osób w wieku 50+ prowadzi znakomita instruktorka tańca i artystka Agata Szmigrodzka, która uczy również tańców, orientalnych oraz flamenco. Założycielka i prowadząca grupę taneczną Hayat. Pisarka, poetka, autorka tekstów piosenek. Prowadzi również Śpiewy w Kręgu. 

Program: Uczestnicy spotkań najpierw mają 15 minutową rozgrzewkę i ćwiczenia rozciągające. Następnie poznają kroki tańców mołdawskich, greckich, irlandzkich oraz rosyjskich.

Warsztaty są nie tylko znakomitą formą zajęć ruchowych, ale również świetną zabawą taneczną, podczas której uczestnicy wspaniale integrują się.

 

Zapisy w Przystani Twórczej lub w systemie zajęciowym JCK.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Przystani Twórczej (budynek SP nr 6) oraz pod nr tel. 75 71 22 892.

 

 

Śpiewy w Kręgu 50+

Czwartki godz. 11.00 - 12.00

Koszt: Opłata za warsztaty - Śpiewy w Kręgu wynosi 40,00 zł za miesiąc - aktualnie prowadzimy nabór do grupy. Zajęcia wystartują w momencie kiedy zbierze się wymagana ilość osób.

Warsztaty Śpiewów w Kręgu dla osób w wieku 50+ prowadzi znakomita instruktorka tańca i artystka Agata Szmigrodzka. Jest pisarką, poetką, autorką tekstów piosenek, instruktorką Tańca w Kręgu, orientalnego oraz flamenco. Założycielka i prowadząca grupę Hayat. Śpiewy w Kręgu dla seniorów są muzyczną formą integracji i ćwiczeń poprzez wspólny śpiew.

Program: Uczestnicy spotkań najpierw ćwiczą przeponę, struny głosowe oraz dykcję. Następnie razem śpiewają ulubione piosenki w przyjacielskim gronie. To znakomita forma integracji oraz treningu głosu.

 

Zapisy w Przystani Twórczej lub w systemie zajęciowym JCK.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Przystani Twórczej (budynek SP nr 6) oraz pod nr tel. 75 71 22 892.